PočetnaWeb ShopUnutarnja rasvjetaPodne svjetiljke KT8666-350 FLOOR/TABLE LAMP
Previous product
KD9232 SUSPENSION
Vrati se na artikle
Next product
KD8627 SUSPENSION
KT8666-350 FLOOR/TABLE LAMP
Usporedi
Dodaj u listu želju
Dijeli
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Opis
  • Dodatne informacije
  • Dostava
Opis
KT8666-350
DIMENSION: 350mm
Dodatne informacije
Boja
Bijela
Grlo
E27
Dostava
Povezani proizvodi
Usporedi
Zatvori
CHARLOTTE FLOOR
Dodaj u listu želju
Odaberi opcije
Brzi pregled
Amanita
Zatvori
AMANITA 619
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
pascal
PASCAL 345/L
Dodaj u košaricu
LAS PALMAS FLOOR
Odaberi opcije
CELIA
Power: 1 x 60W E27 230V Ø shade: 35/49 cm, H shade 25cm, H: 212 cm Material: aluminium,iron Detail finishing: